Header Background Image

SİTENİN AMACI

BÜYÜKLER GİREMEZ  »  SİTENİN AMACI

Eğitim Teknolojileri Uzmanıyım. Adım Süleyman Sönmez.

Öğrencilerimize Internet ve mobil uygulama okyanusunda aileler ve öğretmenler olarak  yol göstermeye çalışıyoruz. Bilinçlendirmeye, yararlı kaynakları önermeye adanmış ders programlarımız var.

Velilerimiz, öğrencilerimiz sürekli öneriler isterler biliyorsunuz.
“Ders ve ders dışı kaynak siteler, youtube kanalları, eğitsel uygulamalar neler olabilir?

Öğrencilerin ilgisini çekecek teknoloji, sanat, kitap, kaynak ve bin bir aktiviteyi içeren bir site başlatmaya böylece karar verdim. Sonrasında bu yola çıkan başka bir çok eğitimcimiz oldu. Her birini sevgimle, saygımla tebrik ediyorum. Takip edebildiğim tüm siteleri ve güzel uygulamaları, icatları, önerileri eklemeye devam ediyorum. Düzenli şekilde takip edebilmeniz için abone olmanızı öneririm.

Sitenin ismini  öğrencilerime sordum. “Sizce ne olmalı?” 4. Sınıf öğrencim Defne’nin, “Büyükler Giremez” isim önerisi hepimizin kulağına güzel gelince, siteyi açmaya başladım.

Bu site, İnternet’teki kültür sanat ve toplum hizmeti için açtığım sitelere bir halka daha oldu. Aralarında Türkiye birinciliği kazanmış sitelerin de olduğu bu desteye çok güzel bir kardeş eklendi.

Ne mutlu bize. 🙂

imza

Portfolyo sitem: www.suleymansonmez.com

Amiral gemim (Kültür Sanat Teknoloji Fotoğrafçılık ): www.gunesintamicinde.com

Sanal Gerçeklik ve Eğitim Sitem : www.egitimdevr.com

Büyükler Giremez (Çocuklar ve Gençler için) : www.buyuklergiremez.com

25 Mart 2010

E-mail adresim, ssonmez@gmail.com ile bana ulaşabilirsiniz.

17 thoughts on “SİTENİN AMACI”

 1. Öğretmenim ben Ozan / 4D. Size teşekkür ederim bu site çok güzel hatta bu siteyi okul dışındaki arkadaşlarıma da önerdim. 🙂

 2. Merhaba öğretmenim,ben 4-A’dan Zeynep İlik.Artık annemin giremeyeceği bir site var:)

 3. Merhaba öğretmenim, ben Zeynep İLik. Sizin 4-A daki öğrencilerinizden biriyim. Bence bu site çok güzel. Annem bile beğendi ama girmesine izin vermiyorum. Bence de Defne iyi bir isim bulmuş. Derste görüşürüz…:)

 4. Merhaba öğretmenim,ben 4-D´den Zeren Bıçakcı artık en zararsız sitede olduğnu düşünen annem beni hem araştırmak hemde zararsız oyunlar oynamam için bu siteyi öneriyo.HoŞÇakAlın.

 5. Öğretmenim ben 4-D’den ZEREN BIÇAKCI bu gün abim bu siteye bakmak
  istedi izin vermedim sen büyüksün dedim.GöRÜşüRüz öğretmenim

 6. Merhaba öğretmenim, ben Defne Özkan. Sizin 4/d’deki öğrencilerinizden biriyim ve bu siteyi çok beğendim. Ellerinize sağlık. Çok güzel olmuş.

 7. Merhaba!Yine ben.Belki rahatsız ediyorum,sürekli yorum yazıyorum ama söylemeden edemicem!!!!Bence siteniz eğitici ve eğlenceli. Derste görüşmek üzere!!!!!!

 8. ben marmara koleji meslek lisesi öğrencisiyim …
  sitenizi çok başarılı buldum ve bu sene yapacağım web sitesi tasarımında sizin sitenizi örnek alacağım …

 9. Öğretmenim, ben 4F den Elif sitenizi çok beğendim. Bir site sayesinde yeni bir site keşfetmek çok iyi oldu. Ellerinize sağlık Süleyman Öğretmenim. İyi günlerde kullanın 🙂

 10. Çok güzeldi mis gibi olmuş hele ooo yıldızlar

 11. Süleyman öğretmenim size ne kadar teşekkür etsek az.Bir de ben yazılarımı hangi sitede paylaşabilirim ?BEN ÇOK GÜZEL ŞİİR VE YAZI YAZARIM.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir