National Geographic Kids – Türkiye
National Geographic Kids – Türkiye National Geographic Kids
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

SİTE AÇIKLAMASI

http://www.nationalgeographic.com.tr/ngkids/index.htm

Tanıttığımız bu site hakkında fikirlerini hemen alta yazabilirsin.

3 yorum var

 1. seyfican misket

  öğretmenim,
  bu siteyi açmanıza çok sevindim.Böyle çalışmalarınızı takip ediyorum yeni bölüm açacağınızısöylemiştiniz.Bu bölümlerin içeriği ve bize tamolarak katkısı ne olacaktır? Sizce siteniz wikipedia veya vikipedi’yi geçer mi? :-)

 2. Süleyman Sönmez

  Seyfican merhaba,
  Bölümleri halen planlıyorum. Örneğin sizin de, site önermenizin güzel olacağını düşünüyorum. Bu sitenin siz öğrencilere katkısı çok olacaktır. Gerek dersleriniz için kaynaklar, gerek boş zamanlarınızda bilgilenme ve site sayısı arttıkça pek çok hobiniz için eğlenceli alıştırmalar bulabileceksiniz.

  Wikipedia ise tamamen başka bir kulvar :) Milyonlarca insanın birlikte oluşturduğu dünyanın en büyük ansiklopedisi. Benim böyle harika bir projeye destek dışında bir yarışma isteğim olmaz :)

  Bu site gibi siteleri açtıktan sonra içlerini doğru ve özenli sitelerle doldurmak bana yetecek.

  Görüşmek üzere.

 3. deniz balım

  çok güzel bir site hem öğretiyo hem güldüryo özelikle komik mektup çok komik aynıdergisi gibi içinde her şey var meraklı olanlara çok tavsiye ederim iyki öğretmenim var bigün böyle güzel site bulcaksın deseler ininmazdım lakin böyle güzel site varmış kendi sitemden daha güzel çok bilgi var bülten istiyorum bi başka kapak konusuna girmeylim oyunlar hem komik hem eğytici ama komiklikten anlıya mıyosun çok güzel okadar komiki gülmekten ölüyorum

YORUM YAZIN

Powered by WP Hashcash